[email protected]

Na maily odpovídáme denně

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Integrace Freelo do vaší firmy

Rádi doporučujeme, to, s čím máme sami dobré zkušenosti a používáme. Mezi takové nástroje patří český projektový nástroj Freelo.

Máte-li zájem o:

  • zavedení Freela do vaší organizace, firmy nebo týmu
  • implementaci na míru včetně integrace na vaše další nástroj
  • procesy, nastavení, řízení a optimalizaci
  • digitalizaci a inovace v procesech a workflow vaší práce
  • a IT automatizaci

…napište nám mail nebo nás přímo kontaktujte.

Jak s Freelo pracujeme? Dočtete se přímo na blogu aplikace a také u nás, kde se dozvíte, jak funguje spolupráce přes Freelo s našimi klienty.

Česká aplikace Freelo umožňuje komplexní správu projektů, kde mohou uživatelé vytvářet úkoly, přidávat podúkoly, sdílet komentáře a informace a spolupracovat s kolegy na dosažení cílů projektu. Funkce měření času se hodí pro účtování za provedené úkoly v hodinové mzdě. nahrazuje tak další specializované aplikace, jako například Toggl.

Freelo je ideální jak pro freelancery, samostatné podnikatele, tak i pro pro týmy, které potřebují efektivně spravovat projekty, sledovat postup, komunikovat mezi sebou a udržovat organizaci úkolů a informací na jednom místě. Je to cenný nástroj pro týmy v různých oborech, od IT a marketingu po design, vývoj produktů a další oblasti.

Freelo umožňuje zobrazovat informace o vašich úkolech formou metody Kanban. Jde o  vizuální systém správy pracovního postupu, který se zaměřuje na řízení a zlepšování toku práce. Slovo “kanban” pochází z japonštiny a znamená “vizuální karta” nebo “signální karta”.

Kanban umožňuje vizualizovat pracovní postupy a úkoly pomocí fyzických nebo digitálních kart, které reprezentují jednotlivé úkoly. Tyto karty se obvykle pohybují mezi různými sloupci na nástěnce, které reprezentují různé fáze pracovního postupu. Kanban stanovuje limity pro počet úkolů, které mohou být v jednotlivých fázích pracovního postupu. Tím se zabrání přetížení týmu a zlepšuje se tok práce. Místo toho, aby se úkoly plánovaly v předstihu, se do procesu zařazují, jakmile se uvolní kapacita. To umožňuje flexibilní reakci na změny a potřeby. Kanban se používá v mnoha odvětvích a disciplínách, včetně softwarového vývoje, IT operací, marketingu a dalších.

Toto zobrazení známe například z nástroje Trello.