Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Poradíme vám, jak na rozvoj eshopu

Na základě mnohaletých zkušeností z provozování vlastních úspěšných eshopů poskytujeme pomoc podnikatelům při řešení konkrétních problémů při rozvoji jejich on-line stránek, projektů a eshopů. 

Pomůžeme s analýzou současného stavu eshopu a  identifikací možnosti pro jeho rozvoj. Navrhneme a implementujeme marketingové strategie, které pomohou zvýšit návštěvnost eshopu a prodej. 

Pomůžeme zlepšit efektivitu a produktivitu eshopu například prostřednictvím optimalizace procesů objednávání a dodávky nebo zlepšením uživatelského rozhraní. Poradíme s rozšiřováním na nové trhy nebo při přechodu na novou platformu a marketplace.

Proškolíme vás a připravíme vzdělávací programy pro zaměstnance eshopu nebo pro samotné podnikatele, aby mohli lépe využívat možnosti a funkce svého eshopu.

S weby a eshopy máme mnohaleté zkušenosti – první stránky jsme postavili již v roce 1999. Za tu dobu nám prošly rukama stovky eshopů a stovky různých přístupů k prodeji. Na základě těchto zkušeností a diskuse s vámi jsme vám schopni kvalifikovaně poradit.  Našim cílem je poskytnout vám potřebné informace a nástroje, abyste mohli efektivně rozvíjet svůj eshop a dosáhnout úspěchu na trhu.

Kolik to stojí? A jak to funguje?

Poradenství probíhá formou on-line hovoru (1000,- za cca 45 minut) nebo osobně (3200,- za cca 1,5 hodiny + dopravné 15,-/km z Ostravy). Pokud se rozhodnete pro on-line konzultaci, můžete si vybrat termín přímo zde.