Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Individuální úpravy Webareal

Webklient je zkušený partner pro zřízení a přesun vašeho eshopu na Webareal. Nabízíme služby od migrace z jiných eshopových řešení, přes založení nového eshopu až po úpravy grafiky a propojení s marketingovými nástroji.

Přemýšlíte o tom, že svůj eshop založíte nebo přesunete k Webareal? Pomůžeme vám např. s:

  • migrací a přesunem z jiného eshopového řešení k Webareal
  • založení nového eshopu
  • importy a naplnění produkty
  • úpravy grafiky a šablony – kódování
  • změna a nastavení domény na eshop u Webareal, nastavení DNS záznamů atp.
  • propojení s marketingovými nástroji a kanály (Google Ads, Zbozi, Sklik, Heureka, Google Merchant (PLA), Google Analytics, Biano atd.
 

Jak funguje spolupráce při individuálních úpravách a nastavení eshopu a šablon na Webareal?

Jednotlivé poptávky a úkoly zadáváte přes jednoduchý projektový úkolovník Freelo. Jde o český nástroj, takže se s ním naučíte velmi rychle a snadno (viz článek na blogu Freela a jak s ním ve Webklient pracujeme). Jeho výhodou je vedle přehlednosti a snadného sledování průběhu práce zejména sledování (trackování) času. V okamžiku, kdy od vás přijde úkol (ten můžete zadat klidně i mailem), tento si převezme některý z našich kodérů, programátorů, marketérů nebo třeba copywriterů. Klikne ve Freelu na sledování času a systém tak zaznamenává každý okamžik, kdy daný kolega na úkolu pracuje. Takže pokud např. úprava sestávající se změny velikosti nadpisů trvá čtyři minuty, zaplatíte jen tento čas. Na konci měsíce od nás dostanete přesný rozpis času nad úkoly a vyúčtování. Neplatíte nesmysly jako jsou sazby za načatou hodinu nebo člověkoden, platíte jen za skutečný čas, strávený nad vaším projektem!

  • Ceny individuálních úprav na systému Webareal: 1200,-