Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Prestashop je původně francouzské eshopové řešení, které vám umožní vytvořit si internetový obchod, který bude pouze a jenom vaše. Na rozdíl od pronajímaných šablonových řešení, jsou možnosti individuální úpravy Prestashop, doslova neomezené. Má otevřený zdrojový kód (open-source), a tak si přímo říká pro eshopy, kde chtějí být jedinečné a unikátní.

Jeho vlastnosti, jako je bohatá funkčnost, nenáročná údržba a řešení bez nákladů, lákají vývojáře k vytváření webových stránek a modulů.

PrestaShop se snadno používá

S PrestaShopem se snadno pracuje a má uživatelsky přívětivé rozhraní, které uživatele provede procesem prodeje. Pokud se vyznáte v jednoduchých pojmech jako je webhosting a správa webového prostoru, můžete si PrestaShop jednoduše stáhnout z oficiálních stránek projektu a nahrát na svůj server, načež vám s procesem instalace pomůže instalátor PrestaShopu.

Během instalačního procesu budete požádáni o základní údaje o obchodu, osobní údaje a údaje o databázi. Místo ruční instalace PrestaShopu se můžete rozhodnout pro předem připravený plán PrestaShopu, který nabízejí různí poskytovatelé hostingu. Pokud si na vlastní instalaci netroufáte a chcete ji spolu s přípravou prostředí pro obchod svěřit profesionálům se zkušenostmi, s důvěrou se na nás obraťte, první PrestaShop eshopy jsme realizovali již v roce 2007 jako jedni z prvních implementátorů tohoto tehdy nového systému v České republice.

Nízké náklady

Pokud instalujete PrestaShop sami, náklady na první instalaci jsou nulové. Již zpočátku instaluje všechny základní funkce pro provoz vašeho obchodu. Pokud chcete v rámci služeb vývoje PrestaShopu rozšířit schopnosti svého obchodu a rozvíjet tak své podnikání, je třeba si je objednat od developerů jako je Webklient případně zakoupit hotové doplňky. PrestaShop má obrovské tržiště doplňků, které obsahuje nepřeberně modulů podle vaší obchodní strategie. Jejich cena je obvykle v nižších tisících korun.

Skvělé přizpůsobení a rozšiřitelnost

Nejlepší vlastností PrestaShopu je jeho rozšiřitelnost a integrita. PrestaShop umožňuje rozšiřovat funkce bez jakýchkoli změn v jeho základních souborech. Mnoho integrací platebních metod je k dispozici zdarma. Jakoukoli změnu na vašich stránkách lze provést vytvořením modulu. Tento modul bude fungovat jako samostatný kus kódu, který lze kdykoli povolit a zakázat.

PrestaShop je vícejazyčný a multiměnový software, který uživatelům umožňuje spustit své stránky na mezinárodní úrovni. Aktuálně podporuje více než 75 jazyků. Tvůrci tuto platformu neustále vylepšují pro lepší výkon, a co je lepší než velká komunita, která rozšiřuje svou podporu ve všech druzích služeb vývoje PrestaShop.

PrestaShop má totiž jednu z největších a nejaktivnějších komunit v oblasti elektronického obchodu na světě. Spojení s komunitou PrestaShopu je velmi snadné – můžete se přímo obrátit na diskuzním fóru nebo ve skupinkách na Facebooku a získat tak snadno a rychle tipy a triky související s elektronickým obchodem a odpovědi na své otázky týkající se vašeho obchodu. Nejen v otázkách programování, komunita pomůže také v otázkách nastavení vašeho backendu a frontendu, customizece, šablon atd.

PrestaShop se přizpůsobuje v závislosti na měnící se době a v souladu s nastupujícími požadavky na elektronické obchodování. Pokud se podíváme na její historii aktualizací systému, zjistíme, že PrestaShop stále vydává nové verze, které pomáhají majitelům obchodů vytěžit maximum z jejich online podnikání. A to je důvod, proč volit PrestaShop. Jeden z řady…

Zvažujete spustit eshop na PrestaShopu, nebo jej již máte a hledáte zkušené správce IT a webmastery?

Kontaktujte nás, pomůžeme vám.