Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Webové stránky pro restaurace

Jste majitel restaurace a potřebujete novou online prezentaci? Zasekli jste se s tvorbou webových stránek, nejste si jisti, jakým směrem se vydat nebo kde začít?

Tento proces se může zdát skličující a komplikovaný, ale nemusí to tak být. Nemusíte si najímat drahého vývojáře webových stránek nebo strávit nespočet hodin snahou vytvořit webové stránky od nuly. Máme pro vás řešení – www stránky pro restaurace z dílny Webklient.

Webové stránky jsou základem vaší digitální marketingové strategie, takže je nezbytné, aby byly nejen esteticky příjemné, ale také efektivní při přivádění nových zákazníků.

S naším zkušeným týmem webdesignérů vám můžeme poskytnout web na míru, které splní všechny vaše potřeby. Vaše nové webové stránky pro restaurace od Webklient budou vypadat skvěle na jakémkoli zařízení – na stolním počítači, notebooku, tabletu a samozřejmě v mobilu.

Zaměřujeme se na vytváření webových stránek, které jsou snadno ovladatelné a vybavené funkcemi, jako jsou rezervační systémy, věrnostní programy, menu a další. Využijte naše zkušenosti ještě dnes a nechte si navrhnout webové stránky, které přilákají nové zákazníky a udrží je, aby se vraceli!

Proč se vhodné mít vlastní webové stránky restaurace?

Zvýšení povědomí o značce

Nové webové stránky vám mohou pomoci zvýšit povědomí o vaší restauraci a získat nové zákazníky.
1

Zlepšení online prezentace

Staré webové stránky mohou působit neprofesionálně a odrazovat potenciální zákazníky. Nové stránky vám pomohou zlepšit vaši image a zvýší důvěryhodnost vaší restaurace.
2

Možnost přijímat online rezervace

Pokud chcete, aby si lidé mohli rezervovat stůl přes internet, budete potřebovat nové webové stránky s rezervačním formulářem.
3

Zveřejňování aktuálních informací

Nové webové stránky vám umožní rychle a snadno zveřejňovat aktuální informace o vaší restauraci, jako jsou nové menu nebo speciální akce.
4

Vedle tvorby a přizpůsobení stránek potřebám a požadavkům vás jako majitele restaurace vám můžeme poskytnout také pomoc s online marketingem, aby se stránky dostaly před co nejvíce lidí.

Nestačí k tomu všemu mít jen stránku na Facebooku?

Mít stránku na Facebooku může být pro restauraci užitečné, ale samo o sobě to nemusí být dostatečné. Zde jsou některé důvody, proč byste jako provozovatel restaurace měl uvažovat také o vytvoření samostatných webových stránek:

Kontrola nad obsahem

Když máte vlastní webové stránky, máte plnou kontrolu nad tím, co na nich zveřejňujete a jak vypadají. Na Facebooku je potřeba dodržovat jeho pravidla a můžete být omezeni v tom, co můžete publikovat. Například propagace alkoholu jako takového podléhá různým regulacím.

Lepší SEO

Vlastní webové stránky vám mohou pomoci lépe se zobrazovat ve vyhledávačích, což může přinést více návštěvníků. Facebookové stránky se obecně špatně zobrazují ve vyhledávačích.

Vlastní doména

Mít vlastní webové stránky vám umožňuje mít vlastní doménu (např. www.mojerestaurace.cz) namísto toho, abyste byli omezeni na něco jako www.facebook.com/mojerestaurace. To může působit profesionálněji a zvýšit důvěryhodnost vaší restaurace.

Možnost přijímat online rezervace

Pokud chcete, aby si lidé mohli rezervovat stůl přes internet, budou potřebovat webové stránky s rezervačním formulářem. Na Facebooku tuto možnost nemáte.

To neznamená, že byste měli opustit svou stránku na Facebooku úplně. Může být užitečné ji používat jako další kanál pro komunikaci se zákazníky a zveřejňování aktualit o vaší restauraci. Nicméně, mít samostatné webové stránky vám může přinést další výhody a posílit online přítomnost vaší restaurace.

Potřebujete pro svou restauraci nové webové stránky? Poptejte nás ještě dnes...