Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Konzultace s odborníkem na on-line podnikání

Čas od času potřebuje každý trochu poradit. Každý občas potřebuje radu na míru, třeba když spuštíte nový eshop, nejste si jisti s nabídkou služeb, zaznamenali jste náhlý propad návštěvnosti nebo vaše stránky zmizely z výsledků hledání.

A tak jdete na Internet a hledáte a hledáte… Všechny ty informace kolem, často protichůdné, vám v hlavě udělají ještě větší zmatek. V takovém případě je osobní rada nebo konzultace od skutečného odborníka se zkušenostmi to, co vám může opravdu POMOCI.

Individuální konzultace vycházející z vašich potřeb, přestože nemusí na první pohled vypadat jako nejlevnější věc, se tak často stane dobrou investicí. Ušetříte peníze za chyby, kterých se již nedopustíte a dostanete návod, jak zlepšit, to, co se kazí nebo nefunguje.

Konzultace a mentoring sestavujeme vždy na míru dle vašich potřeb a zkušeností.

Máme dlouhodobé zkušenosti s webovými stránkami, online obchody a marketingem. První stránky jsme vytvořili již v roce 1999 a od té doby jsme spolupracovali na mnoha eshopech a zkoumali různé přístupy k prodeji. Na základě těchto zkušeností jsme schopni poskytnout kvalifikované rady týkající se vhodných postupů a procesů právě pro vás.

S čím vám můžeme pomoci?

  • analyzujeme váš web nebo eshop z hlediska vyhledávačů a navrhneme zlepšení indexace
  • projdeme si vaše stránky jako návštěvník, zákazník a poradíme, jak by šly změnit k lepšímu
  • navrhneme opatření, díky nimž se váš web stane pro zákazníky zajímavajším a především vám bude více vydělávat
  • poradíme, jak zvýšit návštěvnost vaších stránek nebo eshopu
  • ukážeme vám, jak zvýšit loajalitu návštěvníků a jak je můžete přesvědčit, aby u vás utráceli ještě víc
  • najdeme společně chyby, kterých se při svém podnikání an Internetu dopouštíte a připravíme vám plán, jak se jim do budoucna vyhnout

Kolik to stojí? A jak to funguje?

Poradenství probíhá formou on-line hovoru (1000,- za cca 45 minut) nebo osobně (3200,- za cca 1,5 hodiny + dopravné 15,-/km z Ostravy). Pokud se rozhodnete pro on-line konzultaci, můžete si vybrat termín přímo zde.