Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Poradíme vám, jaký si vybrat eshop

Na webu najdete řadu článků, jak si vybrat eshop, jaké eshopové řešení. Bohužel většinu z nich jsou přímo na stránkách jednotlivých eshopových řešení a systémů. Ty, logicky nemohou být příliš objektivní. Každý bude vždy doporučovat to, na čem vydělá. My na to jdeme jinak.

Nám je upřímně jedno, jaké řešení máte, máme zákazníky na většině největších a nejznámějších eshopových řešení, ať už to jsou pronajímané eshopy jako ShoptetUpgatesByznysWeb, OxyShop, Eshop-ryche, Fastcentrik, Webmex, Simpla a další. Máme zkušenosti i s weby na Prestashopu, Opencart, Woocommerce, Magento atd. Nebudeme vám proto radit, jaké řešení je nejlepší pro nás, z jakého máme nejvíc peněz za přesun, nastavení, úpravy nebo správu.

Každé řešení má své plusy i minusy. Upřímně, na trhu není žádné řešení, které by na 100 % splňovalo absolutně všechny požadavky. Dalo by se říct že co zákazník, to unikátní potřeba, a proto ani takové eshopové řešení nemůže fungovat. Jediné, co by se snad mohlo blížit ideálu je řešení na míru. Zde se však dostáváme na ceny klidně v řádu milionů korun. A věřte tomu, i když budete mít řešení úplně na míru, nebudete zcela spokojeni, protože pokud se budete chtít posouvat, stále budete chtít něco vylepšovat a optimalizovat. Přijdou nové příležitosti, nové nástroje, budete se muset přizpůsobovat a reagovat.

S weby a eshopy máme mnohaleté zkušenosti – první stránky jsme postavili již v roce 1999. Za tu dobu nám prošly rukama stovky eshopů a stovky různých přístupů k prodeji. Na základě těchto zkušeností a diskuse s vámi jsme vám schopni kvalifikovaně poradit, jaké eshopové řešení je vhodné právě pro vás.

Kolik to stojí? A jak to funguje?

Poradenství probíhá formou on-line hovoru (1000,- za cca 45 minut) nebo osobně (3200,- za cca 1,5 hodiny + dopravné 15,-/km z Ostravy). Pokud se rozhodnete pro on-line konzultaci, můžete si vybrat termín přímo zde.