Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Tvorba www stránek

Weboví vývojáři studia Webklient Ostrava vytvářejí webové stránky, která přinášejí hmatatelné obchodní výsledky a pomáhají firmám v neustále se měnícím digitálním prostředí.

Webklient se specializuje na návrh a tvorbu webových stránek. Naše webové stránky jsou rychlé, přístupné pro vyhledávače, vysoce výkonné, funkčně nabité a jsou navržené tak, aby byly uživatelsky přívětivé, bezpečné a schopné růst tak, jak bude růst i vaše podnikání.

Máme za sebou stovky realizací, pro malé, střední i velké firmy, instituce a organizace. Podívejte se na naše reference.

Sídlíme v Ostravě a rádi se s vámi setkáme osobně

Webklient logo

Ostravské webové studio Webklient nabízí celou řadu služeb v oblasti návrhu a vývoje webových stránek, od vytváření mobilních webových řešení a responzivních návrhů webových stránek až po budování vlastních e-shopů a intranetů s využitím nejnovějších a osvědčených webových technologií.

Naši vývojáři webových stránek poskytují svým klientům odborné služby v oblastech:

  • vývoje webových aplikací
  • tvorby www stránek
  • webdesign

Při tvrobě www stránek klademe důraz na

Rychlost webu

Rychlost webu přímo ovlivňuje zkušenost uživatele s vaší webovou stránkou. Pokud je web pomalý, může to vyvolat frustraci a snížit jejich chuť pokračovat v jeho používání. Navíc rychlý web je důležitý i z pohledu SEO, protože vyhledávače upřednostňují rychlejší stránky při vyhodnocování pořadí výsledků vyhledávání.

Přístupnost webu

Přístupnost umožňuje uživatelům bez ohledu na jejich schopnosti nebo zařízení snadno a bez překážek používat webové stránky. Přístupnost webu je také důležitá z pohledu zákonů a směrnic, které na ni kladou požadavky zejména u webů státních institucí, úřadů a příspěvkových organizací.

Design webu

Design přispívá k celkovému dojmu a atraktivnosti webových stránek. Může pomoci přitáhnout a udržet pozornost uživatelů, zvýšit jejich důvěru v web a zlepšit celkovou uživatelskou zkušenost. Navíc hezký design webu může pomoci zvýšit profesionální image společnosti nebo organizace, která web provozuje.

Použitelnost webu

Použitelnost www stránek ovlivňuje uživatelskou zkušenost a pravděpodobnost, že uživatelé budou na webu déle zůstávat a vracet se k němu. Použitelný web také může pomoci zvýšit míru konverze, tedy pravděpodobnost, že uživatelé provedou akci, kterou po nich web vyžaduje.

Bezpečnost webu

Zabezpečený web je důležitý, protože umožňuje chránit osobní a citlivá data uživatelů a společností, které jsou na webu zveřejněny, a zabraňuje zneužití těchto dat. Cchrání osobní a citlivá data uživatelů a pomáhá chránit reputaci společnosti nebo organizace, která web provozuje, a snižuje riziko plynoucí v důsledku útoků nebo kybernetických hrozeb.

Rychlost webu a přístupnost vašich webových stránek jsou důležitější než kdy dříve, zejména na stále konkurenčnějším trhu. Dodržujeme doporučené postupy pro tvorbu webových stránek dle Google.

Mezi další služby v oblasti tvorby www stránek také pro naše klienty realizujeme redesign a modernizace www stránek. Nezáleží, jaké používáte aktuálně řešení, spravovali a přebírali jsem pro naše klienty weby fungující na Webflow, Mioweb, Wix, na řešeních na míru a dalších redakčních systémech. Nejčastěji je převádíme na světově populární řešení WordPress.

U takových webů zlepšujeme vizuální přitažlivost, funkčnost i použitelnost. Výsledkem je, že naši klienti zaznamenávají vyšší konverze na webu, nižší náklady na údržbu a lepší návratnost investic díky optimalizovaným obchodním webovým stránkám od Webklient.

V oblasti redesignu a modernizace www stránek nejčastěji řešíme:

 • Přestavba starších technologií
 • Přesuny na modernější webové technologie a systémy
 • Rearchitektura webových aplikací umožňující větší škálovatelnost
 • Inovujeme UX a uživatelské rozhraní pro lepší přitažlivost a použitelnost pro uživatele – jak návštěvníky, tak majitele webových stránek
 • Dodání nových funkcí webové aplikace
 • Začlenění různorodých programů a nástrojů do jedné webové aplikace

Časté otázky a odpovědi

 • Vytvoření webových stránek od nuly, včetně shromáždění požadavků, návrhu, implementace, zajištění kvality i údržby a podpory. 
 • Přenesení vašich starších webových stránek včetně všech dat na nové, moderní řešení (může to být stejný nebo jiný systém správy obsahu) s elegantním a responzivním uživatelským rozhraním.
 • Obohacení vašich webových stránek o hotové i vlastní aplikace pro sociální sítě, platební řešení, pokročilou analytiku a další nástroje pro zvýšení zapojení uživatelů. 
 • Přesun vašich stávajících webových stránek a aplikací na rychlé cloudové servery s cílem zlepšit škálovatelnost a správu a snížit náklady. 
 • Vytváření nových funkcí a oprava chyb. 
 • Zlepšení škálovatelnosti a výkonu, aby bylo možné přivítat rostoucí počet návštěvníků a dat. 
 • Zlepšování struktury webových stránek, aby lépe odpovídaly požadavkům uživatelů. 
 • Zvýšení souladu se standardy SEO pro pokročilé marketingové strategie obsahu. 
 • Provádění bezpečnostního auditu a aktualizací pro ochranu dat a uživatelů. 
 • Přizpůsobení webových stránek pro mobilní telefony a tablety všech platforem a velikostí obrazovek a také využití portálu jako back-endu pro mobilní aplikaci.

Cena výroby www stránek se může lišit v závislosti na mnoha faktorech, jako je rozsah prací, složitost projektu, požadavky klienta a kvalita a zkušenosti tvůrce stránek. Obecně lze říci, že cena výroby www stránek se může pohybovat od několika tisíc korun za jednodušší web až po několik desítek či stovek tisíc korun za složitější e-commerce nebo firemní web. Podrobnější předběžnou kalkulaci si můžete provést přímo zde na našich stránkách v sekci Ceník.

Je třeba mít na paměti, že cena výroby www stránek může zahrnovat také další práce spojené s tvorbou webu, jako je například příprava strategie, návrh a kódováné designu, zaplnění adty, copywriting a SEO optimalizace. Webklient nabízí i další následné  služby, jako správa a údržba webu nebo marketingové služby, které mohou mít vliv na celkovou cenu.

Doba tvorby webových stránek se liší v závislosti na mnoha faktorech, jako je rozsah prací, komplexnost dodaných podkladů od klienta, složitost projektu, požadavků klienta a momentální kapacita našho studia. Obecně lze říci, že tvorba webových stránek může trvat od několika dnů u opravdu malých webů až po několik měsíců v závislosti na velikosti a složitosti projektu.

Mezi důležité faktory patří i představa klienta o výsledném projektu. Pokud má klient přesně stanovené požadavky nebo naopak nechává tvůrcům volnou ruku, můžeme vytvořit dříve. POkud na druhou stranu přesnou představu nemá a chce vbýt součástí procesu tvroby, obvykle se tím domba tvory prodlužuje. Svou roli totiž hraje i momentální kapacita studia, kdy si plánujeme tvorbu vždy nba několik týdnů i měsíců dopředu. 

Webové stránky od nás jsou:

 •  Odborně vyrobené s akcentem na návštěvníka i uživatele – majitele webu.
 • Bezpečné, škálovatelné a optimalizované pro vysoký výkon, předvídající obchodní růst a bezpečnostní výzvy.
 • Přátelské pro mobilní telefony a nabízejí responzivní webový design ve všech prohlížečích a na všech obrazovkách.
 • Snadno spravovatelné i pro netechnické uživatele díky předdefinovaným stylům formátování obsahu (nadpisy, odstavce, multimédia atd.) a plynulé navigaci mezi různými druhy digitálních zdrojů (texty, obrázky, videa a další).
 • Interaktivní, multimediální a personalizované, aby návštěvníci zůstali stále zaujati.
 • Dobře integrovatelné s podnikovými systémy (CRM, ERP, e-commerce atd.), sociálními médii, nástroji pro analýzu dat a dalšími aplikacemi.
 • Vícejazyčné a multiměnové řešení, které odpovídá potřebám podnikání na globálním trhu.
 • V souladu s osvědčenými postupy SEO – optimalizace pro vyhledávače.