Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Zajistíme, aby byly vaše stránky stále aktuální a bezpečné

WordPress bez starostí.

Pravidelně zálohovat své webové stránky je pro jejich správnou funkčnost nezbytné. Pokud se na webu něco pokazí, budete mít vždy k dispozici verzi webu, ke které se můžete vrátit předtím, než nastanou nějaké problémy.

V rámci našeho hostingu zálohujeme vaše webové stránky průběžně, každý den v noci, a tyto zálohy držíme minimálně po dobu 14 dní. Tím je zajištěno, že pokud se během procesu aktualizace něco stane, rozbije, dojde ke konfliktu nebo se něco jednoduše pokazí, můžeme se vrátit ke staré verzi vašeho webu a vyřešit, kde dochází k chybám.

Průběžné aktualizace chrání váš web.

Neaktuální a zastaralé pluginy způsobují řadu  bezpečnostních problémů systému WordPress. Zranitelnosti zásuvných modulů způsobují velkou část bezpečnostních problémů WordPressu. Jejich aktualizace je důležitá pro zajištění bezpečnosti vašeho webu. V našem plánu měsíční údržby aktualizujeme několikrát do měsíce.

Neaktualizované šablony vedou k bezpečnostním zranitelnostem mnoha webů WordPress. I z toho důvodu používáme u vašich webů výhradně prémiové, průběžně kontrolované a inovované šablony na bázi Divi, Astra Pro a podobně. Tyto společnosti průběžně inovují své šablony, aby zajistily stálé zachování vysokého výkonu a jejich bezpečnosti.

Většina zranitelností WordPressu pochází z jádra WordPressu, zejména ze starších verzí jádra. WordPress pravidelně vydává aktualizace, které tyto bezpečnostní problémy potírají, a proto je důležitým faktorem našeho plánu údržby právě aktualizace jádra tohoto systému. Aktualizace jádra WordPressu kontrolujeme každý měsíc a u našich klientů se tyto aktualizace instalují, jakmile se objeví.

Co vám zajistí průběžná aktualizace stránek na WordPress od Webklient

Zvýšení bezpečnosti

Aktualizace jádra WordPressu, pluginů a šablon zvyšují zabezpečení opravami zranitelností a posilují ochranu před útoky. Chcete-li snížit riziko, že váš web bude napaden hackery nebo jinak ohrožen, je aktualizace nezbytná.

 Oprava chyb

Samotný WordPress, zdarma i prémiové pluginy a šablony pravidelně vydávají nové verze, aby byl jejich software stále aktuální a obsahoval nové funkce a nástroje. Aktualizací program opraví všechny závady nebo chyby a umožní mu fungovat co nejlépe.

Vylepšení funkcí

Software je průběžně aktualizován o nové funkce a vlastnosti, které zlepší funkčnost a uživatelský zážitek z vašich webových stránek. Reaguje také na aktuální legislativní požadavky např. v oblasti soukromí. 

 Rychlost

Aktualizace WordPressu, zásuvných modulů a témat vám pomůže získat nejlepší výkon. Aktualizace rychlosti webu v reakci na stále se měnící požadavky prohlížečů a nové zobrazovací formáty médií jsou často součástí právě nových aktualizací.

Průběžné aktualizace šetří vaši peněženku

V případě, že se rozhodnete své webové stránky WordPress neaktualizovat, pravděpodobně dojdete k tomu, že se vaše webové stránky zhroutí, budou mít velké problémy a nebudou správně fungovat. Když se to stane, je oprava webu mnohem nákladnější.

Programátoři si běžně účtují i dvojnásobek běžné sazby za řešení jakýchkoli akutních a naléhavých problémů, zejména když jde o pády webových stránek, jejich odvirování, odstranění útoků hackerů, záchrana či ztráta dat nebo chybná konfigurace webových stránek. Naproti tomu, pokud k takovému typu problému dojde a vy máte náš plán průběžné údržby, jste kryti a problém opravíme v rámci vašeho měsíčního plánu údržby.

Webklient nabízí měsíční plán údržby, který zajišťuje neustálý optimálního chodu vašich webových stránek. Zbavíme vás starostí s údržbou WordPressu, abyste se mohli méně soustředit na své webové stránky a více pozornosti věnovali svému podnikání. Nabízíme dvě verze údržby: Průběžná údržba a Údržba + webhosting. Pokud jste připraveni zjednodušit si údržbu webu a zbavit se jí, neváhejte a napište nám ještě dnes.