Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Infinite scroll – nekonečná stránka na Upgates

Infinity scoll nebo také nekonečná stránka šetří zákazníkům práci s proklikáváním stránek při procházení vašeho eshopu. Náš nový doplněk přináší nyní tuto moderní funkcionalitu i na vaše eshopy a šablony na Upgates.

Doplněk pracuje ve dvou variantách, buď čistý automatický infinite scroll – tj. po dosažení spodní části výpisu produktů se automaticky načte další produkty a tak až do doby, než se vylistují všechny výrobky na stránce kategorie, nebo jako volitelné tlačítko (click to scroll), které inicializuje načtení dalších produktů na STEJNÉ stránce po kliknutí na “Načíst další”. Na stránce zůstávají viditelné i odkazy na další stránky. Také může zákazník snadno přejít do obsahu pod výpisem. Kombinuje tak funkci infinite scroll se zachováním všech prvků na stránce. 

Základní cena nasazení a licence k použití doplňku na jednom webu (jedna doména) je 699 korun, za každou další doménu nebo jazykovou verzi je cena další licence snížena o 20 %. V případě individuálních změn, starších verzí šablon, nebo jiných funkcí, které blokují použitý mechanismus (nejčastěji se jedná o předchozí vlastní individuální úpravy), se může cena lišit na základě reálně odvedené práce a úprav. 

Jak na nasazení doplňku?

Nasazení doplňku Infinite scroll je snadné. Buď ho můžeme udělat my ve Webklient, potom bude z vaší strany nutné vytvořit nový uživatelský účet s oprávněním vstupu pouze na sekci Doplňky, což uděláte v sekci Administrace / Uživatelé / Uživatelské role (kde povolíte sekce Doplňky a Seznam doplňků) a následně s touto uživatelskou rolí vytvoříte účet na email [email protected] a náhodně vygenerovaným heslem, které nám následně zašlete.

Druhou variantou je, že si do sekce Doplňky /  Vlastní konverzní kódy – do pole “Kód je umístěn před tagem </body>” vložíte sami námi vygenerovaný script. K tomu potřebujeme jen URL adresu vašeho eshopu. Následně vám kód zašleme a vy jej vložíte.

 

Varianta 1 - zřízení přístupu pro Webklient do vašeho Upgates
Varianta 2 - vložení kódu z vaší strany

Objednávka doplňku

Použití doplňku je podmíněno platnou licencí. Ta zahrnuje umístění na jednu doménu a jazykovou verzi. Tzn. pokud máte na Upgates např. jednu doménu a ta směruje na dva jazyky, potřebujete dvě licence. Pokud máte dvě domény, z nichž každá směruje na jinou jazykovou verzi, potřebujete také dvě licence. Ceny nezahrnují DPH.