podpora@webklient.cz

Na maily odpovídáme denně

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Zakázkový vývoj pluginů a doplňků pro WordPress

Tvoříme doplňky a pluginy do WordPressu na zakázku.

Vývoj pluginů na zakázku pro WordPress zahrnuje vytváření nových pluginů nebo úpravu stávajících pluginů tak, aby splňovaly specifické požadavky na webové stránky vytvořené na platformě WordPress. To může zahrnovat přidání nových funkcí, integraci s jinými systémy nebo přizpůsobení funkcí stávajících zásuvných modulů.

Pluginy ve WordPress slouží k rozšíření funkcí a možností webové stránky, která je postavena na této platformě. Mohou pomoci s vylepšením SEO, zabezpečením stránky, tvorbou kontaktních formulářů, integrací sociálních sítí, atd. Existuje mnoho různých pluginů, které lze nainstalovat a konfigurovat, aby se webová stránka přizpůsobila potřebám konkrétního uživatele.

Pluginy do WordPress na míru se hodí pro různé typy provozovatelů webových stránek a eshopů na WordPress, například:

  • Pro vlastníky maloobchodních nebo velkoobchodních e-shopů, kteří potřebují specifické funkce pro správu svého e-shopu, jako například integraci s platebními bránami nebo možnost stahování faktur.
  • Pro společnosti, které potřebují specifické funkce pro své interní procesy, jako například řízení projektů nebo správu zdrojů.
  • Pro provozovatele technologických platforem a programů, kteří chtějí rozšířit funkce svého webu nebo vytvořit nové aplikace na míru pro své klienty s napojením na WordPress administraci.

Ukázky našich pluginů ve veřejné knihovně WordPress

Post Complete Tracker

Post Complete Tracker je plugin WordPressu, který přihlášeným uživatelům přidá za obsah příspěvku tlačítko „Dokončit“. Jakmile uživatel na tlačítko klikne, text tlačítka se změní na „Dokončeno“. Tento doplněk je užitečný pro sledování postupu uživatelů při čtení článků nebo příspěvků na vašem webu.