Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Potřebujete propojit svůj obchod s prodejními platformami a tržišti, jako je Mall, eBay, Amazon, Etsy nebo třeba Allegro?

Chcete napojit eshop na Fakturoid, iDoklad, Vyfakturuj a další fakturační nebo účetní systémy?

Podílíte zboží přes Zásilkovnu, GLS, Wedo a další dopravce?

Můžete propojovat jeden systém po druhém. Anebo se můžete obrátit na nás a my vám pomůžeme s napojením a instalací integrační platformy BaseLinker. Ta pak bude ve vašem eshopu zodpovědná za obousměrnou komunikaci mezi obchodem a vybranou platformou.

Co Baselinker umožňuje?

Jinými slovy: BaseLinker funguje jako samostatné distribuční centrum. Stahuje produkty z internetového obchodu. Nevytváří však skutečné karty produktů ve svém interním skladu. Vytváří klon skladu obchodu, což umožňuje zadávat aukce na serverech Allegro, eBay a Amazon ze systému BaseLinker.

Integrace s Baselinkerem vede k tomu, že každá změna stavu zásob v obchodě způsobí změnu stavu zásob na aukčním portálu. Kromě toho změny zásob v online aukcích způsobují změny ve skladových zásobách obchodu. Jedná se o tzv. automatickou, plně synchronizovanou kontrolu zásob v rámci systému.

Základní podmínkou, která musí být dodržena, aby se stavy zásob v systému shodovaly, je, že veškeré změny stavu zásob musí být provedeny ve skladu internetového obchodu (aktuálně podporuje WooCommerce, Shopify, Prestashop, Magento, Opencart a další. Připravují se i další v Česku oblíbené systémy (pro bližší informace a aktuální nabídku nás kontaktujte).