Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Jak na dokonalé formuláře ve WordPress

Sdílení pomůže ostatním

Obsah článku

Upravujete rozhraní své stránky pomocí editoru redakčního systému WordPress a potřebujete jednoduché a intuitivní rozhraní pro nastavení formulářů na vašem webu? Chcete na své stránky umístit:

 • kontaktní formulář
 • odběr newsletteru
 • anketu
 • vícekrokové (vícestránkové) formuláře
 • formulář pro nábor pracovníků
 • formulář pro nákup zboží s možností platby
 • formulář s možností přikládat soubory (např. faktury od dodavatelů)
 • jednoduchý kalkulátor zboží
 • poptávkový nebo objednávkový formulář
 • vkládání uživatelských textů na web
 • registrační nebo jakýkoli další formulář

…a nevíte si rady s nastavením? Se vším vám pomůže jednoduchý a přehledný plugin WPForms.

WPForms – intuitivní nástroj na tvorbu formulářů

Plugin WPForms si jednoduše stáhnete a nainstalujete jako plugin do WordPressu. Jde o velmi přehledný a intuitivní nástroj, který vám umožní velice jednoduše si na stránce nastavit jakékoli formuláře budete potřebovat. Na webu tohoto pluginu dokonce najdete velmi srozumitelné video (v angličtině s anglickými titulky), jak tento plugin používat a mnoho dalších návodů a video návodů pro začátečníky, které vás používáním pluginu provedou.

Co vše plugin dokáže?

Pomocí pluginu WPForms si můžete na svou stránku nastavit všechny druhy formulářů – kromě výše jmenovaných i poptávkové formuláře, prodejní formuláře a mnoho dalších. Plugin obsahuje přes 300 šablon pro všechny druhy formulářů, tedy prakticky nevyčerpatelné množství, ze kterého si vyberete tu nejlepší šablonu pro váš web. Formuláře podporují i platební metody (PayPal, Stripe), takže budete mít vše kompaktně na jednom místě a vytvoříte si ideální formulář, přizpůsobený přesně na míru pro váš web. Lze jej napojit i na CRM systémy jako třeba Salesforce.

Jaké jsou další výhody tohoto pluginu?

Plugin má i další výhody – formuláře s ním vytvořené jsou plně responzivní, podporují notifikace, platební metody, a dokonce i například i ochranu před spamem. Nastavení a přizpůsobení formulářů je velice jednoduché a uživatelsky přívětivé. Má také velice širokou uživatelskou základnu mnoho kladných recenzí a aktivní podporu, takže pokud narazíte na jakékoli problémy či dotazy, určitě bude snadné je obratem vyřešit.

Jaká je cena?

Cena pluginu se pohybuje kolem 80 USD, na jejich webu ho ale můžete sehnat i s 50% slevou, pokud není sleva momentálně dostupná, kontaktujte nás, můžeme vám jej jako našim zákazníkům nainstalovat v rámci naší Developer licence za zce nejvýhodnějších podmínek.