Web pro restauraci v Hradci Králové, který přivede hosty od Googlu ke stolu
Rezervace přes telefon, menu na Facebooku, fotky jídel na Instagramu – a web, který jste naposledy aktualizovali před třemi lety. Znáte to. Jenže zákazníci v Hradci Králové hledají restaurace na Googlu a rozhodují se během pár sekund. Pokud váš web nevypadá dobře nebo nefunguje na mobilu, jdou jinam.
Nejdřív se sejdeme a zjistíme, co přesně potřebujete. Klasické stránky s fotkami jídel a provozní dobou? Rezervační systém? Online objednávky s sebou? Nafotíme interiér i jídla, připravíme texty a postavíme web, který zvládnete sami aktualizovat – menu, akce, galerie – bez nutnosti volat programátora.
Co váš nový web bude umět
- Přehledné menu včetně denního a sezonního
- Online rezervace stolů přímo z webu
- Objednávky jídla s sebou nebo rozvozu
- Galerie interiéru a jídel, která prodává atmosféru
- Rychlé načítání a bezchybné zobrazení na mobilu
- Napojení na Google Mapy a recenze
Děláme weby pro restaurace, bistra, kavárny a bary, které chtějí být vidět a nemají čas řešit technické věci. Pracujeme na WordPressu – systému, který vám dá plnou kontrolu nad obsahem a zdrojový kód zůstane vždy váš. Klienty z Hradce Králové a okolí rádi navštívíme osobně.
