Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Naše práce: Život s demencí – informační portál pro Charitu Ostrava

Tento webový portál na adrese zivotsdemenci.cz (následně přesunuto na zijemesdemenci.cz) byl vytvořen ve spolupráci s agenturou Sevenmedia s.r.o., která byla zodpovědná za grafický návrh. Cílem projektu bylo vytvořit užitečný a přístupný online zdroj informací o demenci pro osoby s touto diagnózou, jejich rodinné příslušníky a odborníky v oblasti zdravotnictví.

Tento webový portál poskytuje ucelené informace o demenci, včetně příznaků, diagnostiky, léčby a péče o pacienty s touto chorobou. Kromě toho nabízí také praktické rady pro osoby pečující o pacienty s demencí a informace o podpůrných službách a organizacích, které mohou pomoci v této obtížné situaci.

Je důležité zmínit, že tento projekt byl podpořen grantem z Evropského hospodářského prostoru a Norských fondů, což svědčí o důležitosti tématu demence a potřebě poskytnout kvalitní informace pro pacienty a jejich rodiny.

Celkově lze říci, že webový portál zivotsdemenci.cz je cenným zdrojem informací o této nemoci a může pomoci lidem získat lepší porozumění této chorobě a jak s ní zacházet.

Líbí se vám tento web a chtěli byste podobný? Poptejte nás ještě dnes