Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Naše práce: SNUSim.to – eshop pro všechny snusiče

SNUSim.to je český e-shop specializující se na prodej nikotinových sáčků, jednorázových e-cigaret, žvýkacích tabáků a merchandisingových produktů. Na webu SNUSim.to je k dispozici široký výběr produktů pro kuřáky, kteří hledají alternativy k tradičním cigaretám. Pro klienta jsme realizovali grafický návrh, tvorbu multijazyčného a multiměnového eshopu na Woocoomerce a WordPress, webhosting a kompletní IT správu. Eshop a sklady se pravidelně synchronizují s účetnictvím Pohoda.

E-shop je provozován rodinnou českou firmou s mladým a odhodlaným týmem, který se vám rád s čímkoli poradí a pomůže s výběrem produktů. Tváří SNUSim.to je Tomáš Vidlička, který se nikotinovým sáčkům a žvýkacímu tabáku věnuje více než 8 let a je známý z sociální sítě TikTok pod jménem my_slivci.

Na webu SNUSim.to si zákazníci mohou vybrat z širokého výběru produktů různých značek a chutí. E-shop nabízí nikotinové sáčky v různých velikostech a obsazích nikotinu, žvýkací tabáky v různých příchutích a jednorázové e-cigarety pro jednorázové použití. Kromě toho je k dispozici také merchandisingový sortiment.

Webové stránky SNUSim.to jsou moderní a uživatelsky přívětivé. Zákazníci si mohou snadno vybrat své oblíbené produkty a objednat je online. E-shop nabízí rychlé doručení a kvalitní zákaznickou podporu, což zajišťuje, že zákazníci budou spokojeni s nákupem a vrátí se zpět pro další produkty.

Líbí se vám tento web a chtěli byste podobný? Poptejte nás ještě dnes