Webklient - tvorba www stránek Ostrava

[email protected]

Na maily odpovídáme denně

Klientský portál

Přidejte svůj dotaz/požadavek

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Naše práce: Prezentace bytového domu na prodej

BD Ruprechtická je projekt tvorby webových stránek na platformě WordPress pro našeho klienta, který nám důvěřuje již delší dobu a nechal si od nás vytvořit několik webových stránek pro své podnikání. Tentokrát jsme pro něj vytvořili speciální prezentační stránku, která mu pomůže prodat jeden z bytových domů v jeho portfoliu, a to konkrétně bytový dům v Liberci.

Naše práce na tomto projektu zahrnovala několik kroků. Vycházeli jsme s osvědčeného designu stránek, který jsme již pro klienta nasazovali, což se příznivě promítlo do rychlosti a ceny nasazení. Naše práce zahrnovala také přípravu administrace pro snadné vkládání a editace informací o jednotluvých bytových jednotkách, tak byla snadno editovatelná přímo koientem nebo jeho zaměstnanci. Dále jsme integrovali na stránku formulář pro zájemce o nemovitost, který umožňuje klientovi snadno se spojit se zájemcem a odpovědět na jeho dotazy.

Celkově jsme se snažili vytvořit prezentační stránku, která přesně odpovídá potřebám našeho klienta a pomůže mu prodat jeho nemovitost co nejrychleji a nejefektivněji. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto projektu a pomoci našemu klientovi dosáhnout jeho cílů.

www.bd-ruprechticka-liberec.cz

Naše služby na této realizaci

Líbí se vám tento web a chtěli byste podobný? Poptejte nás ještě dnes