podpora@webklient.cz

Na maily odpovídáme denně

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Konfigurace produktů na Shoptet

Sdílení pomůže ostatním

Propojení Shoptet se Zakeke promění jakýkoli eshop v platformu pro návrh vlastních produktů na míru.

Objednávka potisku na míru

Zapojte své zákazníky a umožněte jim přizpůsobení produktů přímo ve vašem eshopu. Mohou si vybrat od jednoduchých návrhů až po propracované tisky, vytvářet šablony upravitelných oblastí a vybírat z více barevných možností, velikostí a stylů. 

Příprava pro plotrování a gravírování na míru

Proměňte představy svých zákazníků ve skutečnost pomocí gravírovacích efektů, které vypadají tak reálně, ať už na skle, dřevě nebo oceli.

Konfigurace produktů na míru vč 3D ukázky finálního produktu

Váš zákazník se může stát opravdovým návrhářem díky jedinečnému 3D konfigurátoru, který jsme nyní propojili se Shoptetm. Není potřeba žádné vlastní kódování – jen jejich vize a představivost.

Umožněte zákazníkům vlastní jedinečný zážitek, kdekoli chcete. Zvyšte své prodeje pomocí 3D a rozšířené reality. Zakeke řešení je optimalizováno pro e-commerce, reklamu, marketing, B2B prodej i obchodování na sociálních sítích.

Vyzkoušejte vzorový eshop přímo na Zakeke.

  • K fungování je potřeba můstek poskytovatele doplňku, které vám poskytneme v ceně pronájmu doplňku. 
  • Ceny Zakeke se pohybují od cca 5 USD měsíčně a můžete je hradit přímo Zakeke.

Jak funguje propojení s konfigurátorem?

Krok 1 – Instalace doplňku

V administraci vašeho eshopu na stránce Propojení > Správce Doplňků klikněte na tlačítko “PŘEJÍT NA SHOPTET DOPLŇKY”. Na stránce Shoptet doplňků vyhledejte “3D konfigurátor“. Po přidání klikněte na nastavení doplňku, kde se dostanete do průvodce propojením.

Ze se vám otevře průvodce připojením.

Krok 2 – Propojení doplňku

Pro správné fungování doplňku je třeba se nejprve registrovat u poskytovatele konfigurátoru Zakeke. Na vyzkoušení máte 14-denní bezplatný účet.

Registrace je v anglickém, německém a francouzském jazyce. V případě potřeby nás kontaktujte a my vám účet zdarma vytvoříme a zaregistrujeme.

Registrace v Zakeke

Propojení se Shoptetem

V Zakeke účtu je třeba nastavit integraci – pomocí “Your account -> E-commerce Connecion

Zde zvolte možnost API (1), vyplňte doménu e-shopu (2) a zkopírovat sem produktové URL z nastavení doplňku (3), vyberte měnu Czech Koruna – nebo jinou měnu dle vašeho eshopu (4) a uložte.

Nyní už zbývá poslední krok. Získat API údaje přes “Your account -> API keys”, které zkopírujete a vložíte do nastavení doplňku.

Co je Zakeke