podpora@webklient.cz

Na maily odpovídáme denně

+420 603 48 78 48

V pracovní dny od 9 do 16 h

On-line meeting

Naplánujte si ho podle sebe

Můžeme si stránky na WordPress nebo eshop na Wocoomerce upravovat sami?

Sdílení pomůže ostatním

Ano, můžete si stránky na WordPress upravovat sami bez nutnosti znalosti programování nebo technických znalostí. WordPress je navržen tak, aby byl přístupný pro uživatele bez technických znalostí a umožňuje vám snadno upravovat obsah a nastavení webu prostřednictvím intuitivního rozhraní.

Chcete-li upravovat stránky na WordPressu, budete potřebovat několik věcí:

Webové stránky s instalací WordPress: Nejprve budete potřebovat webové stránky, na kterých je nainstalovaný WordPress. Pokud ještě nemáte web, budete si muset zakoupit hosting a doménu a nechat si nainstalovat WordPress na webový server.

Připojení k internetu: Pro práci s WordPressem budete potřebovat připojení k internetu, abyste se mohli přihlásit do rozhraní WordPress a stahovat nebo nahrávat soubory.

Přístup k administračnímu rozhraní WordPressu: Poté budete potřebovat přihlašovací údaje k účtu WordPress, abyste se mohli přihlásit do administračního rozhraní WordPressu a upravovat obsah a nastavení webu.

Textový editor nebo HTML editor: Pro úpravy textu na webu budete potřebovat nějaký způsob, jak upravovat text. WordPress obsahuje vlastní textový editor, který vám umožní upravovat text jednoduše pomocí běžných funkcí formátování jako jsou tučné, kurzíva nebo odrážky. Pokud chcete upravovat přímo HTML kód stránky, budete potřebovat HTML editor, který vám umožní přístup k zdrojovému kódu webových stránek.

Nástroje pro úpravu obrázků: Pokud chcete upravovat obrázky nebo vkládat obrázky do stránek, budete potřebovat nástroje pro úpravu obrázků, jako je například Adobe Photoshop nebo GIMP. Tyto nástroje vám umožní upravovat velikost, kontrast nebo barevnost. Lze také využít bezplatný on-line editor Photopea.com.

Jakmile budete mít tyto věci, můžete se přihlásit do rozhraní WordPress a začít upravovat obsah stránek. Můžete přidávat nebo upravovat text, obrázky nebo videa a měnit vzhled stránek pomocí různých šablon a doplňků. Pokud potřebujete pomoc s upravováním stránek na WordPressu, existuje mnoho návodů na WordPress a tutorálů online, které vám mohou pomoci. Můžete také získat podporu od komunity WordPress nebo od hostingové společnosti, u které máte svůj web hostovaný.